Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,400
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz
Motor 220 CDI
Viti 2008
Kambio Automat
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Dokumeta Te Paguara Per 1 Vit
Xhama Te Zinj Te Certifikuar
Cmimi I Diskutushem

  • 069Show phone
  • Fier
  • 20 May 2023
Support Ukraine