Report This Ad!
Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,150
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania - 2
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania - 3
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania - 4
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania - 5
  • 2008 Mercedes-Benz C 220 in Vlore, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes C Clas 220. Nafte.Me Kamjo Automatike.Avangard.Me Dogane.Navigator i Madh.Kart Memorje.DVD.Dritat Bi Xenon.Sensor Parkimi Para Mbrapa..Fenerat me Larje.Sediljet Me Memorje.Me Komand te Dyert.Timoni Elektrik me levizje.Sediljet gjysem lekur gjysem Rob.Me Ngrohje.Pasqyrat Elektrike me Palosje.Pasqyra e Pasagjerit me levizje kur ben injetro.Bagazhi me Buton Mbyllje dhe Hapje.Ganxh Rimorqimi.Fshirset Me Sensor.Antinebjet me Sensor kur pret Timonin.192.000 KM Origjinale me Prov.Makina esht Super Gjendje te gjitha sherbimet te sapo bera ne 191.000 KM ne Gjermani.Gomat te Reja .Makina ska asnje Gervishtje.Shum e Paster dhe nga Brenda.Full Optjon.Nuk bej Nderim.vetem Shitet.!!

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 25 October 2021