Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,200
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Expired
3 months, 1 week ago
Age: 15 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shes mercedes Benc C klas me motor 220 .ngjyre gri .sapo ardhur me dogane te paguar .me kambjo automatike. 2 celesa origjinal dhe mbyllje me pult .
Makina ka Kondicioner .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje, disqe alumini origjinal . gomat 90% te reja. navigator, sedilje elektrike .
Makina esht e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Ne gjendje shume te mir motorrike, xhenerike, estetike.
Gati per cdo lloj prove dhe kontrolli.
Cmimi 7200 euro i diskutueshem

Support Ukraine