Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 220

€7,500
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 16 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes-Benz C 220 CDI
Avangarde
Automat + tronik
Me letra te paguara 6 shkurt 2024
Koalidim 2 vjet 6 shkurt 2025
Viti 2007
Motor 2.2 Naftë
Km 211266 orgjinale
Kambjo automatike
Xhama Elektrike 4
Komanda në Timon
Pasqyra Elektrike & palosje
Tapiceri lekur & rrobe
Kondicjoner klima
Disqe Alumini nr 17
Goma 80%
Radio CD Navigator i madh
Makina esht gjendje super motorrike & xhenerine brenda dhe jashtë shum e pastër asnje gerrvishje ska nevoj per asnje sherbim per me shum info tel
Whatsapp viber cmimi 7500 euro i diskutuar

Support Ukraine