Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 220

€6,600
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz C Class w204 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Makina dispono; goma te reja, disqe alumini 17 , xhama te zinj, palosje pasqyrash, kamjo manual , 270 000 km origjinale, kondicioner funksional, navigator te vogel, etj.
Makina eshte e paster si brenda dhe jashte.

  • 068Show phone
  • Durres
  • 17 May 2023
Support Ukraine