Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 220

€7,500
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

✅Motor 220 cdi
✅Avantgard
✅Viti 2007-2008
✅Kambio AUTOMATIKE
✅Navigator ekran i madh
✅Memory card
✅Radio cd aux bluetoth
✅Klima dixhitale me dy zona
✅Sensore Drite dhe Shiu
✅Komanda ne timon
✅Pilot Automatik
✅Pasqyra me palosje
✅Tapiceri isofix shum e paster
Makina eshte ne gjendje shum te mire sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 27 January 2024
Support Ukraine