Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 220

€7,700
Report This Ad!
2007 Mercedes-Benz C 220 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET MERCEDES BENZ MODEL W204 C CLASS 220 CDI. SERIA AVANTGARDE. VITI I PRODHIMIT 2007. SENSORE PARKIMI. NAVIGATOR ORIGJINAL. SEDILE LEKURE ME PALOSJE. PASQYRA ME PALOSJE & ELEKTRIKE. XHAMA TE ZINJ. DISQE AMG MODEL 2013 ME 4 GOMA TE REJA. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE & ESTETIKE. MAKINA ESHTE ME DOGANE(TVSH) TE PAGUAR DHE GATI PER TARGA. CMIMI 7700 EURO. CEL 0674188651

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 19 May 2021