2007' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos

2007' Mercedes-Benz C 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,300
Published 5 April 2024ID: 9kMy6M

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2007' Mercedes-Benz C 220

Shitet Mercedes Benz C220CDI Avangarde Full Option motorr 2.2 Nafte siper ekonomike kambjo automatike me 260.000 km origjinale me te drejte kontrolli dhe dokumenta te sapo prera deei ne Mars 2024 dhe kolaudim Mars 2025.
Makina Disponon: Timon Sport me komanda, Marshe F1 ne timon, Navigator i madh me hapje, Baxha xhami, Klima me dy zona, Sensore parkimi para mbrapa, Tapiceri lekure ngjyre Kafe, Sedilje elektrike, Tavan i zi, Xhama te zi, Drita BiXenon, Stopa LED 2013, Disqe R17 me goma te reja.
Makina eshte ne gjendje shume te mire nuk ka nevoje per sherbime mund ta kontrolloni ne cdo mekanik.
Cmimi 7300 Euro.

Support Ukraine