Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 220

€6,900
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shitet Mercedes Benz C Class w204 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Makina dispono; goma te reja, disqe alumini 17 , xhama te zinj, palosje pasqyrash, kamjo manual , 270 000 km origjinale, kondicioner funksional, navigator te vogel, etj.
Makina eshte e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 6900 euro i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Durres
  • 3 February 2023
Support Ukraine