Report This Ad!
Bookmark This

2006' Mercedes-Benz C 220

€5,200
2006 Mercedes-Benz C 220 in Kavaje, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz C200CDI Model “EVO” i ardhur dhe i sapo Targuar me taksa siguracion Kolaudim per 2 VJET!Viti 2006-247 Mije Km origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman!Garanci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tronic Pasqyra me palosje elektrike pilot automatik (Cruise control)Clima Tronic bi zona Esp (sistem antirreshkitjes)ABS Antifurt origjinal me alram,4xhama dhe pasqyra elektrike antiverbuese dhe me ngrohje automatike Disqe alumini origjinale AMG me 4 Goma te reja!Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” MUNDESI KREDITIMI EDHE ME KESTE MUJORE...

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 11 September 2021