Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz C 220

€5,700
2006' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet c clsss 220 motorr evo viti 2006 makina eshte e sapo ardhur nga Austria, ne gjendje perfekte si motorike xhenerike dhe vizive. Me dogan te paguar navi te madh sensor parkimi para mbrapa disqe me vlere 700 euro Cmimi 5700 euro makina ndodhet ne CERRIK

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 24 October 2023
Support Ukraine