Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,600
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes-Benz C220 nafte viti 2005 me 293.000 km ne gjendje perfekte motorrike,xhenerike dhe estetike.
Makina ka te gjitha sherbimet e bera dhe letrat deri ne 3 Mars 2024.
Nuk ka nevoje per asnje shpenzim nga ana juaj.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi i diskutueshem!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 6 March 2023
Support Ukraine