Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,800
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

🚘 Marka: Mercedes Benz
📆Viti: 2005
🚀Motorri: C 220 CDI
⛽️Karburanti: Nafte
🕹Kambio: Automatike C/S
📶Kilometra: 247000
💰Cmimi: 5800€
📍Vendndodhja: Tirane
📃 Info shtese: Shitet makina e ardhur nga 🇩🇪 me sherbime te sapo kryera si goma 100% te reja, vaj + filtra perpara 500km, 4 krahe alumini te nderruar, konvergjence, dokumentacion deri ne 2024.
📍Xhama te erresuar dhe elektrik
📍Pasqyra me mbyllje elektrike antiverbuese
📍Sensore dritash
📍Sensore shiu
📍Sallon lekure
📍Baxha xhami
📍Navi i madh
📍Sensore parkimi
📍Disqe sport edition
📍Gome rezerve
📍Clima bizonale

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 30 October 2023
Support Ukraine