2004' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #4
4 photos

2004' Mercedes-Benz C 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€2,690
Published 26 May 2024ID: 0pRZlk

Information from the owner

Age: 20 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2004' Mercedes-Benz C 220

C 220 NAFT 2004 SUPER GJENDJE
CMIMI: 2.690€ 🔥OKAZION🔥
SUPER GJENDJE
FULL SERVIS
AVANTGARDE
2.2 NAFT
VITI PRODHIMIT 2004
270.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO AUTOMATIKE
PASQYRA TE BRENDSHME ANTIVERBUESE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
KOMPJUTER BORDI
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA ME POROSI SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA TE SAPO VENDOSURA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE GTI
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMA ELEKTRIKE
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA

Support Ukraine