Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Mercedes-Benz C 220

€2,600
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #5
5 photos
Age: 22 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Makina esht ne gjendje shum te mire me te gjitha gjerat e reja vaj filter vaji filter nafte filter ajri motorrit Filter kabine 2 amortizatoret mbrapa te nderuara Siguracioni 04.01.2024mbaron 03.01.2025 Kualidimi 04.01.2024 mbaron 03.01.2026 dhe takasat 19.12.2024

Support Ukraine