Bookmark This

2000' Mercedes-Benz C 220

€3,500
Report This Ad!
  • 2000 Mercedes-Benz C 220 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

C220 AUTOMAT AVANGARD SPORT EDITION-MOTORR 220 NAFTE EKONOMIKE-CLIMA DIGITALE 2 ZONALE -VITI FUNDI 2000-MODELI AVANGARD (SPORT EDITION)-ABS-ESP-SRS-SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -FENER KSENON -ANTINEBJE KSENON -LARESE FENERASH-SENSOR PARKINGU PARA MBRAPA-KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -NAVIGATOR I MADH -SYSTEM AUDIO BOSS-SENDILJE ME NGROHJE -SALLON DESIGN (SPORT EDITION)-TIMON (SPORT EDITION)-PASQYRA ME PALOSJE -TELEFON INTEGRUAR-SENDILJE ME LEVIZJE ELEKTRIKE-TIMON I RREGULLUESHEM-XHAMA ELEKTRIK-XHAMA TE ZINJ TE SHENUAR NE LEJE -PASQYRA ELEKTRIKE-CELES ME THITHIE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT -DISQE ALUMINI -LETRA TE PAGUARA DERI MAJ 2021MJETI ESHTE SHUM I PASTER SI JASHT DHE BRENDA TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA NUK KA NEVOJ PER SHERBIME TE TJERAMUNDESI NDERRIMI ME MJET ME VLERE ME TE VOGEL CMIMI 3500 EURO CEL 069 36 92 161

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 25 December 2020