Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 200

€10,800
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet C class 200CDI ne gjendje perfekte Mekanike dhe xhenerike German edition Blu efficiency Viti 2012 shum ekonomike 6 l/100 km Xhama te zinj te licensuar per 5 vjet kamje automatike 7G Goma te reja 90% - Sendile me levizje elektrike- Pasqyra me palosje elektrike Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth etj
Makina e gateshme per cfardolloj prove Cmimi 11000 $i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Korce
  • 22 October 2023
Support Ukraine