Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz C 200

€10,800
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

📍Mercedenz benz C-class benzine 200 CGI kompresor
📍Behet 100% me gaz
📍Viti 2012
📍Kilometra 134.763
📍Fener Bi-Xenon me LED
📍AMG Styling Package
📍Kambio automatike 7G tronic
📍Pasqyra me palosje
📍Sedilje me ngrohje
📍Sensor parkimi para + mbrapa
📍Kamera Parkimi
📍Tapiceri lekure
📍Baxha
📍Pilot automatik
📍Sensor shiu
📍Xhama elektrik
📍Dual klima
📍Goma te reja 100%
🚨Cmimi 10.800€( pak i diskutushem)
Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo targuar me letra te prera deri ne shtator te 2024 dhe nuk ka nevoje per asnje lloje sherbimi .
🚨Kilometrat e makines jane te verifikuara tek Mercedenz Benz ✅

  • 069Show phone
  • Durres
  • 14 September 2023
Support Ukraine