Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C 200

€10,000
2011' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet makina ne gjendje shum t mir....
Dokumenta t paguara....
Goma te sapovendosura te Reja me vler 500 Euro...
Sendile Elektrike dhe ngjyr t vecant...
Sensor Para mbrapa Fabrike....
Drita ksone dhe levizin sipas Rruges...
Motorr 2.0 Naft teper Ekonomik 4.2 100/km
Shitet per arsye Personale....
I disk

  • 068Show phone
  • Durres
  • 25 April 2023
Support Ukraine