Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 200

€8,150
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz C 200 in Vlore, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes C Clas 200 Nafte Avangard. Kamjo Automatike. Navigator i Madh. DVD. Kart Memorje. Bluetooth.Dritat Xenon. Fenerat me Larje. Sediljet Gjysem Lekur gjysem Rob. Me Ngrohje.Pasqyrat Elekttike me Palosje. Ganxh Rimorqimi Elektrike me Palosje. 2 Çelsa. 188.000 KM. Origjinale te Çertifikuara. Sherbimet e bera ne 187.000 ne Gjermani. Vaj Filtra. Kembet e Mototit. Frenat. Mind ta kontrolloni dhe tek Mercedesi me Tirane. Shim e Paster. E pa lyer ndonjeher. Çmimi 8500€

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 2 April 2021