Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 200

€8,300
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz C 200 in Durres, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

shitet benc c class automat 200 nafte blue efficiency viti 2010 i ardhur nga germania me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2021 makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike xhenerike dhe estetike cdo 10 mije klm i jam ndruar vaj+filtra makina ka 230000 klm disponon sensore parkimi para + mbrapa originale perde originale klima dy celsa me pult navigator sendiljet me ngrohje mund te behet dhe konvertim me makine me te vogel dhe diference ne lek 8300€ i disk per me teper info 069218371

  • 069Show phone
  • Durres
  • 23 January 2021