Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 200

€8,250
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz C 200 in Durres, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Sic duket edhe ne foto makina eshte ne gjendje perfekte dhe shum e mirmbajtur , jo duhan pires pa kafsh shtepiake. 210 mij km nga te cilat 90% jan bere ne autostrad . Makinen e kam mar me 160 mij km ne gjermani ne 2018 me librez sherbimesh nga Mercedes Benz ne gjermani .E shes per arsye pajisje me makine me te madhe. Nuk i kam len sherbim pa i ber perveç vaj filtra cdo 10 mij km .Makina ka motorrin shume ekonomik te gjenerates Facelift qe jan prodhuar pas 2011.

  • 068Show phone
  • Durres
  • 1 January 2021