Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 200

€8,500
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz C 200 in Vlore, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes C Clas 200 Nafte Blue Efficiency. Avangard. Kamjo Automatike. Viti 2020. Me Dogane gati per Targim. Navigator i Madh. DVD.Kart Memorje. Bluetooth. Dritat Xenon. Fenerat me Larje. Pasqyrat Elektrike me Pslosje. Sediljet me ngrohje. 188.000 km Origjinale. E sapo ardhur nga Gjermania. Gjendja Perfekt. Shum e Paster. Mund ta kontrolloni dhe te Mercedesi. Ska asnje Gervishtje.!!!

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 30 January 2021