Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz C 200

€8,000
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #5
5 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet mercedes c200 ne gjendje te shkelqyer.Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.Sherbimet i jane bere te gjitha ne kohe dhe eshte e gatshme per cfaredolloj prove.Cmimi 8000 euro i padiskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 12 February 2024
Support Ukraine