Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 200

€5,699
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

C200 ne gjendje perfekte,full avantgarde,letra per 2 vjet ,siguracion sapo prere,sendilje me ngrohje,285 000 km origjinale,super gjendje vizuale dhe motorrike,xhenerike.Blere vete ne gjermani!

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 5 September 2023
Support Ukraine