Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C 200

€7,600
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2009' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

C200 kompressor
Benzine gas
Kambio automat
Gjendja perfekte motorrike dhe xhenerike
224 km origjinale me garanci
Pasqyra elektrike me palosje
Pasqyra antiverbuese ndaj dritave te gjata
Disqe amg origjinale
Frexho inteligjente
Timon AMG 2015
Sensor parkimi para mbrapa origjinal fabrike
Autopilot
Komanda ne timon
Sedilje me ngrohje
Kondicioner klima 2 zonale
Sensor shiu
Sensor dritash
Amortizatore te rinj
Xhama te zinj me leje
Makina eshte ne gjendje perfekte e mbajtur mire. Super ekonomike. Cmimi i padiskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 14 May 2023
Support Ukraine