Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 200

€7,800
Report This Ad!
  • 2008 Mercedes-Benz C 200 in Vlore, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Mercedes C Clas 200 Nafte/Kamjo Automatike/Avangard/Kamjo Automatike/Me Dogane/Navigator i Madh me Hapje e Mbyllje/Kart Memorje/Bluetooth/Fenerat me Larje/Dritat Xenon/Antinebjet me Sensor/Sensor Parkimi Para Mbrapa/Pasqyrat Elektrike me Palosje/Sedilet Lekur Luk AMG Sport Me Ngrohje/Baxha/Full Option/193.000 KM Origjinale me Liibrin e Sherbimeve/ Vaj Filtra Frenat dhe 2 Tamburot Mbrapa jane nderuar me 191.320 Km ne Gjermani/ Makines nuk i edht Lyer as nje Gje/ mund ta Kontrolloni ku te Doni/ Gjendja Perfekt/ Ska nevoj per as nje Gje/Jo telefonata per Nderim/ Bejm pak Ulje.

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 18 December 2020