Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 200

€5,800
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet C class motorr evo 200 cdi,makina esht e vitit prodhimit 2007, makina esht e pajisur me certifikat tek merceds benzi ne gjermani per kilometrat origjinale qe ka 174000,ka liber sherbimesh per kohen qe ka qene ne gjermani dhe liber sherbimesh per 1 vit qe ka ne shqiperi eshte full opsion ngrohje sendilesh,baxho xhami,sensor origjinal para mbrapa,sensor shiu,goma te reja me disqe 16 me distancjer,xhama te zi mbrapa me leje 5 vjecare,makina ka 1 vit qe ka hyr ne shqiperi esht e ardhur nga gjermania ka vetem nje pronar makina eshte e mbajtur per qejf ne gjendje shume te mire posedon dy celsa origjinal.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 January 2024
Support Ukraine