Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz C 200

€5,700
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Sapo Ardhur nga Gjermania
C klass 200-CDI Klassi ELEGANCA
Kambio Manuale 6 Marsha Super Economik
Makina Blere ne Gjerman jo Tregtar..!!!
Dora e par vertetuar dhe ne briffin Gjerman
Disponon 162.000 klm Liber Servisi
Sensor Parkimi Origjinal
Ngrohje Sediljeve te Para
Klima Kondicioner
Dy Celsa inoksi Goma te Reja
Dogan e Paguar Gati per Targa
Makina eshte shum e Paster Gjendja Super..!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 March 2023
Support Ukraine