Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz C 200

€5,900
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2006' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

🚘 M.Benz C200 Kompressor
♻️ Benzine + Gaz PRINS ♻️
🔹Viti prodh. : 2006
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Km. : 193.000 te certifikuar
🔹Motorri 1.8 cc Kompressor
🔹Impjanti i gazit i markes Prins (marka lider ne Europe) i instaluar ne Gjermani i shkruar dhe ne libreze
🔹Kambio automatike
🔹Climatronic 2 zonale
🔹Sedile super te pastra me ngrohje
🔹Xhamat e pasem te erresuar
🔹Fenere kristal
🔹Pasqyra elektrike
🔹4 Xhamat elektrike
🔹Disqe alumini Sport 18’ 2 te pasmet me te gjera
🔹Tempomat /Pilot automatik
🔹Mbyllje qendrore (2 celsat me inox)
🔹Timoni lekure me komanda
🔹Kompiuter bordi
🔹Sensore drite,shiu dhe gomash
🔹Sensore parkimi para/mbrapa
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar.
Gjendja perfekte,cmim i diskutueshem !

  • 068Show phone
  • Durres
  • 28 August 2023
Support Ukraine