Report This Ad!
Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C 200

€3,500
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 in Tirane, Albania
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 in Tirane, Albania - 2
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 in Tirane, Albania - 3
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 in Tirane, Albania - 4
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 in Tirane, Albania - 5
  • 2005 Mercedes-Benz C 200 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

C class w203 200 kompressor i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar ideal per impiant gazi,makina esht me xhama te zinj origjinal kamjo automat sendile gjys lekur me ngrohje fener me larje xeno bi xeno qe kthehen sipas timonit sensor shiu disqe 16 me goma te reja makina esht super dhe ka vetem 170mi km me drejt kontrolli te benzi.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 November 2021