Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2002' Mercedes-Benz C 200

€2,800
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shes mercedes Benc C klas me motor 200 nafte viti 2002 .ngjyre e zeze .model elegance .dekumenta te rregullta e te paguara .me kambjo manuale me 6 marshe. 2 celesa origjinal dhe mbyllje me pult .

  • 069Show phone
  • Lushnje
  • 7 March 2022