Report This Ad!
Bookmark This

2001' Mercedes-Benz C 200

€4,000
2001 Mercedes-Benz C 200 in Durres, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 25000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

shitet ose ndrrohet me nderrim Vlera Eshte 4300 € ( C class benzin gaz motorr 2000 Cc modeli 2001 )( makina disponon kompjuter bord sensor shiu sensor dritash sendile me grofje + Elektronike Navigacion te madhe Usb Dy celsa ( inpjandi gazit i sapo Vendosur tek Eltoni ne fush kruje me 3 vjet gananci Vaj filtra 4 goma te Reja 10%10 Frena para mrapa te sapo vendosur te Reja Kofergjenca e sa po bere tani kur nderrova gomat dhe frenat makina eshte majtur per merak dhe eshte perdour Vetem nga nje dore Vetem per pun personale Familjare per me shum informacjon ne Telefon 0688750876 Cmimi i diskutueshëm Vetem kur makina te shikohet nga afer jo Tel kot humbje kohe Flm

  • 068Show phone
  • Durres
  • 14 June 2021