Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C 180

€7,150
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

▪️C class avengerc180 benzin qe bohet 100% me gaz
▪️Viti 2008 .me sensor Parkimi para dhe mrap orgjinal
▪️me 192 kilometra origjinale
▪️goma me 80% te reja plus gom rezerve te vogel
▪️Xhama te zinj mbrapa dhe par
▪️( Led) / drita automatike
▪️Bluetooth / AUX /
▪️shum e paster si makin e ardhur nga hollanda
Cmimi 7150 Euro i diskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 9 September 2023
Support Ukraine