Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz C 180

€5,300
2005' Mercedes-Benz C 180 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 180 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 180 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 180 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 180 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 180 photo #6
6 photos
Age: 19 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

🚘 M.Benz C180 Kompressor
♻️ Benzine + Gaz ♻️
⚙️ Kambio automatike
🔹Viti prodh. : 2005
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Km. : 207.000 te dokumentuara
🔹Motorri 1.8 cc Kompressor
🔹Benzine+Gaz,impjanti i ri i sapo instaluar me 2 vjet garanci
🔹Kambio automatike
🔹Climatronic 2 zonale
🔹Sedile cope super te pastra me ngrohje dhe levizje elektrike
🔹Xhamat e pasem te erresuar
🔹Fenere kristal
🔹Pasqyra elektrike
🔹4 Xhamat elektrike
🔹Disqe alumini
🔹Tempomat /Pilot automatik
🔹Mbyllje qendrore
🔹Timoni me komanda
🔹Kompiuter bordi
🔹Sensore drite,shiu dhe gomash
🔹Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar.
Gjendja perfekte,cmim i diskutueshem !

  • 068Show phone
  • Durres
  • 21 March 2024
Support Ukraine