Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz B 200

€10,999
2013' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2013' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2013' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2013' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2013' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2013' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Pershendetje , Shes makinen time te sa po ardhur nga Gjarmania , Makina eshte ne nje gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , te gjitha sherbimet e kryera , makina eshte e cdoganuar , e gacme per ta targuar ne cdo kohe , eshte perdorur vetem nga nje person , Makinan mundet ta kontrrolloni ne cdo servis qe deshironi .
Lexo opsionet me posht !
MOTORR MERCEDES 200 CDI
KAMBIO /AUTOMATIK TRRONIK -/+
MARSHA NE TIMON F1
BUTONA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
FENER FULL LED BI -XENON
SENSOR PARKIMI PARA-MBRAPA
KAMERA PARKIMI MBRAPA
NGROHESE SENDILJEESH PARA
ECO SISTEM FIKJE/NEZJE NE SEMAFOR
TAPICERI LEKURE E PLOTE MILANO
MBYLLJE PASQYRASH TE PLOTE
NGROHJE PASYRASH
XHAMA TE ERRESUAR MBRAPA
DISQE 18 EDITION / ELIMITA
NGJYRE BLU KRISTALINE
ABS ESP SRS ELEMENT SIGURIE
SENSOR SHIU
SENSOR DRRITASH
SENSOR GOMASH
NAVIKATOR SISTEM AKTIVE
AUDIO CD USB AUX TEL BLUTUTH
KROSKOT ME RIMESO KARBONI
STOPAT MBRAPA LED
PA AKSIDENT PA NDRYSHK
XHAMAT ME BURONA
DY CELSA INOKSI POSEDON MAKINA
ANTINEBIO LED INTELIGJENTE
JU FALEMINDERIT PER CDO SQARIM JU LUTEM TEL ,

Support Ukraine