2012' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2012' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 photos

2012' Mercedes-Benz B 200

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,800
Published 11 April 2024ID: GG38wt

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Mercedes-Benz B 200

SHITET↩️
B CLASS 200 CDI
ℹ️VITI 2012
ℹ️Forca motorike :1.8
ℹ️Kambio:Automatike
ℹ️Doganë te Paguar
ℹ️ 100.000 KM ( ORGJINALE 100 % ME GARANCI )
ℹ️ 📂Opsione Shtese: ⁣
▪️Ekran i Madh⁣
▪️Sensor Parkimi⁣ para mbrapa
▪️Kamera parkimi
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Komanda ne Timon⁣
▪️Cruise Control⁣
▪️Ambient Light ⁣
▪️Radio CD + Aux + Bluetooth⁣
▪️Pasqyrat Elektrike + Palosje LED⁣
▪️Klima me 2 Zona⁣
▪️Xhama te Zi⁣
▪️Drita inteligjente me LED dhe Stopa LED
ℹ️ MAKINA ESHTE ME DOGANË TE PAGUAR DHE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:10800€ i diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine