Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz B 200

€5,700
4 photos
Expired
3 months ago
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz B200CDI (Model CHROME) e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2009-204 Mije KM Origjinale me Liber sherbimi Garnci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Sensore Parkimi origjinal Para-Mbrapa drita Automatike Pilot Automatik (Cruise Control)Pasqyra me Palosje elektrike edhe kur mbyll makinen me pult Voice Interior On Board (Nga Fabrika)Navigator i madh me memory Card Bluetooth Aux DVD sensore shiu disqe alumini Origjinale me 4Goma 100% te reja Clima tronic Digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER