Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz B 200

€5,000
2009 Mercedes-Benz B 200 in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Benz b class viti 2009 sapo ardhur dhe i targuar. Makina eshte ne gjendje shum shum te mir dhe shum e paster eshte e gatcem per cdo lloj prove 174 mij klm originale me garanci. Makina eshte full tavan xhami. Sendile memorie dhe me ngrohje. Te kater xhamat elektrike. Me klima. Xhamat e erret me cartifikat 5 vjecare para mbrapa. Cmimi 5.000 euro vetem per pak dit.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 21 June 2021