Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz B 200

€4,200
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

📂Marka: MERCEDES-BENZ
📂Modeli: B - CLASS
📁200 CDI
📂Viti: 20O8
📂KM: 185.513 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 2.0 ( ekonomik )
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: MANUAL
📁Opsionet : FULL OPTION
📁Drita inteligjente / kthehen sipas ktheses
📁Sensor Shiu
📁Sallon Rrobe & Lekur
📁CLIMA , AC
📁Ngrohje sendiliesh
📁Limitator shpejtesie
📁Komand ne timon
📁AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
📁Tel , Serv , Bluetooth
📁Goma 90%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 4.200 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 3 April 2024
Support Ukraine