Report This Ad!
Bookmark This

2007' Mercedes-Benz B 200

€5,300
  • 2007 Mercedes-Benz B 200 in Tirane, Albania
  • 2007 Mercedes-Benz B 200 in Tirane, Albania - 2
  • 2007 Mercedes-Benz B 200 in Tirane, Albania - 3
  • 2007 Mercedes-Benz B 200 in Tirane, Albania - 4
  • 2007 Mercedes-Benz B 200 in Tirane, Albania - 5
  • 2007 Mercedes-Benz B 200 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet b class viti 2007 me targa dhe dokumenta te paguara. Me sensor parkimi para dhe mbrapa nga fabrika navigator te madh auks dvd radio cd vaj filtra te sapo nderruara goma te reja 90% tapiceri shum e paster sherbime te sapokryera ska nevoj per asgje me te vogel perdoret nga femer qysh kur esht mar e deri tani vetem per fundjav arsyeja eshitjes ka mar nje model te ri cmimi i diskutueshem per me shum

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 October 2021