Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz B 200

€5,000
2006' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2006' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2006' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2006' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2006' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2006' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes B-class 200 Turbo Viti 2006 sport , 193hp super e shpejt dhe ekonomike Makine esht ne gjendje perfekte e sapoardhur nga zvicra Dogan e paguar gati per targa , 219000 km , limitator shpejtsie , sensor parkimi para mbrapa klimatronik , sensor shiu, drite , pasqyra me mbyllje dhe antiverbuse , timon me levizje sistem alarmi kundra vjedhjes , SAILING EDITION makina nuk ka nevoj per asnje sherbim mund ti vendoset impjant gazi 100% Cmimi 5000 euro

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 November 2023
Support Ukraine