Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz B 200

€4,450
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet B-class 2.0 benzine Turbo(motorri ideal per impiant gazi 100% me vlere 350-450 euro), 08/2005, Automat 7G Tronic, i sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targim, 227000 km origjinale me te drejte kontrolli tek koncesionari i mercedez-benz ne kashar. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike, vizuale dhe disponon keto opsione:

  • 067Show phone
  • Durres
  • 25 May 2022
Support Ukraine