Report This Ad!
Bookmark This

2014' Mercedes-Benz B 180

€9,700
2014 Mercedes-Benz B 180 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 5000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET B KLAS VITI 2014 MOTORR SISTEM PARKINGU AUTOMAT VET PARKOHET 1.8 NAFTE SUPER EKONOMIKE 4.5 LITRA FULL TRAFIK ECON SISTEM FRENIMI NE RAST AKSIDENTI KUR I AFROHESH NJE MAK TJETER FRENON VET MAKINA FIKET NE TRAFIK SENDILJE ME NGROHJE MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE TE MIRE SKA ASNJE LLOJ DEFEKTI MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI LEKUR BRENDA SHUM E PASTER GOMAT 80%TE REJA VAJ DHE FILTERA TE NDERRUARA MAKINE SHUM E SHPEJT DHE KOMODE NDERROHET DHE ME NDONJE MAKINE ME TE RE PLUS LEK NGA ANA IME WECAP 0693758044 .MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo ndrrohet focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio nderrohet peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora Picasso nderrim xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera nderrimi x-type s-type altea ibiza cordoba leon ndrrim octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra Honda ndrrimi crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor kembehet det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat kembimi bmw audi golf mercedes kembim seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 19 June 2021