Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz B 180

€4,500
2007' Mercedes-Benz B 180 photo #1
2007' Mercedes-Benz B 180 photo #2
2007' Mercedes-Benz B 180 photo #3
2007' Mercedes-Benz B 180 photo #4
2007' Mercedes-Benz B 180 photo #5
2007' Mercedes-Benz B 180 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

SHITET
Cmimi 4.500 Euro pak i Diskutueshem
Nderrime Nuk Bejme

Tirane / Kamez / Albania
B Class 180 Cdi Diesel
Avamgarde / Euro 4
Sapo ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit fundi 2006
Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
Motorr 180 Cdi Diesel ne gjendje perfekte pune
235.000 Km ( Me Liber Sherbimi )
Konsumi / Kombinim 5.4 Liter 100 Km
Kondiconer / Klima
Navi Cd Dvd Aux Radio Phone etj
Pilot Automat
Pasqyrat Elektrike
Xhamat Elektrik + Xhamat e pasem te zi
Komando ne Timon
Hapje / Mbyllje Qendrore
Tapiceri cope shum te paster
Sendilja para e pasagjerit shtrihet + Sendiljet pas
Feneret para Auto + Regjister Ulje Ngritje
Ngjyre Bezhe perle shum e paster pa asnje gervishtje
Sensore Pakringu para dhe mbrapa
Feneret para me lupe
Frexha inteligjente majtas dhe djathtas
Disce Alumini 16 Origjinal M.B
4 Gomat Michelin 95% te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe gati per targa
Ju Mirepresim

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2023
Support Ukraine