Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz B 180

€4,000
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shes Mercedes Classe B ne gjendje shume te mire mekanike. Sedilet e para janë me ngrohje dhe ka sensor parkimi mbrapa. Ka sensor shiu dhe drite. Taksat, siguracioni dhe kolaudimi deri në Shtator.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 8 March 2022