2013' Mercedes-Benz A 200 photo #1
2013' Mercedes-Benz A 200 photo #2
2013' Mercedes-Benz A 200 photo #3
2013' Mercedes-Benz A 200 photo #4
2013' Mercedes-Benz A 200 photo #5
2013' Mercedes-Benz A 200 photo #6
6 photos

2013' Mercedes-Benz A 200

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,500
Published 25 May 2024ID: Edqkhq

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 95000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2013' Mercedes-Benz A 200

SHITET
❌❌Nuk bejme nderrime❌❌
Marka 👉 Mercedes Benz
Modeli 👉 A 200 CDI
Viti 👉2013
Kambio 👉 Automat
Kilometra 👉 96.000 km
Telefon & Wtsp 📲
Cmimi👉13.500€ Diskutueshem
Opsionet shtese : 👇
Drive mode (sport,eco etj)✅
Dual Clima ✅
Sedile dhe timon me ngrohje ✅
Dritat inteligjente (kthehen sipas timonit)✅
Panorama ✅
Full Led lights & Bi Xenon✅
E gatshme per kontroll te mekaniku juaj!!

Support Ukraine