Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz A 200

€4,400
2007' Mercedes-Benz A 200 photo #1
2007' Mercedes-Benz A 200 photo #2
2007' Mercedes-Benz A 200 photo #3
2007' Mercedes-Benz A 200 photo #4
2007' Mercedes-Benz A 200 photo #5
2007' Mercedes-Benz A 200 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedez-Benz A Class Full Option 09/2007, Automat 7G Tronic, 2.0 Nafte i
ardhur nga Zvicra dhe i targuar me dokumenta te rregullta, 250.000 km origjinale me te gjitha sherbimet e kryera te
Mercedez-Benz Zvicer
si dhe mund te verifikohen nga ana juaj tek
konçesionari i Mercedez ne Kashar.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale dhe disponon keto opsione: Fenere Bixenon origjinal, Larje feneresh, Navi-Dvd-Cd-Radio original mercedez, Abs, Esp, Airbag, Klima dixhitale me 4 zona ajrimi, Sensor Parkimi Origjinal para dhe
mbrapa, Sensor dritash, Sensor shiu, Sensor i presionit te gomave,
Timon multifunksional, Kontroll elektronik i nivelit te vajit te motorrit, Sendilje lekure me levizje elektrike me ngrohje si dhe me fryrje+shfryrje elektrike, Xhama elektrike, Pasqyrat me palosje, Pasqyra e
mesit antiverbuese ndaj dritave te gjata, Dalje per IPOD originale e fabrikes i cili perdoret per muzike si dhe per telefonata, Vend i posaçem per telefon makine, Pilot automatik, Isofix, Pompe dhe shkume originale e mercedez per gomat, Goma te reja te 2020, Disqe 16', Dy Çelesa, Tamburo dhe Ferrota te reja, etj.

  • 067Show phone
  • Durres
  • 9 December 2023
Support Ukraine