Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz A 180

€10,500
6 photos
Expired
3 months ago
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet mercedes benz A class 180nafte viti 2014 kambio manuale,Look Amg origjinal nga fabrika,140.000km origjinale disctronik navigator radio cdplayer aux bluetooth komanda ne timon kroskoti karbon origjinal klima dixhitale sensor parkimi xhama te zi origjinal tapiceria lekure dhe kamosh shum e paster gomat 80% letrat e paguara etj.Makina esht ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e nevojshme te kryera ne kohe mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje,shitet per arsye mosperdorimi.