Bookmark This

2008' Mercedes-Benz A 180

€3,500
Report This Ad!
2008 Mercedes-Benz A 180 in Kavaje, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Mercedes-benz A-clas 1.8 nafte kambio automatike 7G me 7marshe drejt + indietro. viti 2008. Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje shum te mire pune. Model avangard. Me 230 mij km origjinale. Fener me lupo. Disqe alumini. Goma te reja. Komanda ne timon. Pasqyra elektrike. Sendile gjys mershin gjys kamosh. ngjyr pana shum e paster. Makina eshte e gacme per cdo lloj prove dhe kontrolli. Cmimi. 3500€Pak diskutushem. Jo ndrrime. Per makina te ndryshme. Auto_jurgen. Autostrada kavaje-rrogozhine km4. 0695281017. Ju mirpresim. Flm

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 5 June 2021